2017 Citygate Ministries Downtown Christmas Run 5K Results

Men: Top Finishers 1-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 70-99

Women: Top Finishers 1-10 11-14 15-19 20-24 25-29 30-34 35-39 40-44 45-49 50-54 55-59 60-64 65-69 70-99

Top

Male OVERALL Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kevin Vazquez                     Fort Myers  FL        443   15        1        18:21.2      5:55/M
Top

Female OVERALL Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Alexa Gemma                       Port Charlotte  FL    417   41        9        21:13.6      6:51/M
Top

Male MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    John Harris                       Fort Myers  FL         32   52        3        19:00.3      6:08/M
Top

Female MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Karen Miles                       Fort Myers  FL        473   64       14        22:33.9      7:16/M
Top

Male GRAND MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    S. Mark Courtney                  Grove City  PA        441   61        7        20:25.8      6:35/M
Top

Female GRAND MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Maria Andrews                     Fort Myers  FL        480   61       42        26:30.7      8:33/M
Top

Male SENIOR GRAND MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lou Marjon                        North Fort Myers  F   440   72       44        26:34.2      8:34/M
Top

Female SENIOR GRAND MASTERS Winners

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Anke Hildreth                     N Ft Myers  FL        405   68       81        29:51.0      9:38/M
Top

Male 10 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lucas Lemm                        Cape Coral  FL        115    9       36        25:32.7      8:14/M
       2    David Robinson                    Cuyahoga Fls  OH      357    8       41        26:30.4      8:33/M
       3    Christopher Kozlowski             Fort Myers  FL        465   10       48        27:02.1      8:43/M
       4    Malik A. Bonilla                  Lehigh Acres  FL      439    8       61        28:20.5      9:08/M
       5    Max Doster                        Sanibel  FL           410    9      134        37:11.1     12:00/M
       6    Riley Smith                       Bokeelia  FL          487    6      173        46:14.1     14:55/M
       7    Gannon Smith                      Bokeelia  FL          486    8      174        46:17.5     14:56/M
Top

Female 10 and Under

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Mya Scerbo                        Fort Myers  FL       1491    7      133        37:10.2     11:59/M
Top

Male 11 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Marcos Rico                       Labelle  FL           447   14        5        19:52.6      6:25/M
       2    Aidan Donovan                     Fort Myers  FL        430   14       18        23:25.0      7:33/M
Top

Female 11 to 14

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Lily Harris                       Fort Myers  FL         24   12       25        24:10.1      7:48/M
       2    Sarah Porter                      Fort Myers  FL        426   14       67        29:05.6      9:23/M
       3    Kate Doster                       Sanibel  FL           411   11      148        38:47.5     12:31/M
       4    Lilly Doster                      Sanibel  FL           412   12      153        39:52.8     12:52/M
       5    Caley Smith                       Bokeelia  FL          485   11      176        47:00.1     15:10/M
Top

Male 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Bo Campbell                       Labelle  FL           475   18        2        18:36.7      6:00/M
       2    Ernesto Espinoza                  Labelle  FL           476   15        4        19:13.8      6:12/M
       3    Phoenix Daniels                   Labelle  FL           444   15       16        23:04.9      7:26/M
       4    Lucas Winslow                     Cape Coral  FL        233   18       21        23:29.3      7:35/M
       5    Henry Valentine                   Estero  FL            459   19       27        24:19.4      7:51/M
       6    Nikki Calderon                    Lehigh Acres  FL      438   17       29        24:26.7      7:53/M
       7    Tyler Thompson                    Lehigh Acres  FL      341   15       89        30:27.2      9:49/M
       8    Robert Elysee                     Cape Coral  FL        401   16      129        36:53.8     11:54/M
Top

Female 15 to 19

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Nicole Kamin                      Weston  FL            383   19       47        27:00.8      8:43/M
       2    Emily Johnson                     Fort Myers  FL        458   19       74        29:22.2      9:28/M
       3    Aidan Smith                       Bokeelia  FL          484   15       94        30:49.9      9:56/M
       4    Luna Harre                        St Petersburg  FL     449   15      122        35:24.5     11:25/M
       5    Keirsten Roppelt                  Cape Coral  FL        474   17      123        35:26.2     11:26/M
       6    Rhea Schott                       Cape Coral  FL        482   18      145        37:48.2     12:12/M
       7    Alexa Wilson                      Cape Coral  FL       1490   16      157        41:36.8     13:25/M
       8    Sophia Herrera                    Bokeelia  FL          467   15      160        42:55.0     13:51/M
       9    Ericha Turner                     Morriston  FL         456   16      189        53:46.8     17:21/M
Top

Male 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Luke Little                       N Ft Myers  FL        471   23        6        20:22.1      6:34/M
       2    David Tipayaosoth                 Fort Myers  FL        429   21       32        25:02.9      8:05/M
       3    Marcus Williamson                 Fort Myers  FL        470   23       75        29:28.9      9:30/M
Top

Female 20 to 24

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Alina Adams                       Fort Myers  FL        134   24       33        25:04.1      8:05/M
       2    Jordan Gisch                      Aurora  CO           1482   22       73        29:20.2      9:28/M
       3    Michelle Demkow                   Cape Coral  FL        176   23       77        29:40.7      9:34/M
       4    Taylor Smith                      Pineland  FL          143   21       78        29:42.3      9:35/M
       5    Liz Fonseca                       Cape Coral  FL        432   23       85        30:05.2      9:42/M
       6    Jane Perez                        Cooper City  FL       427   21       92        30:38.3      9:53/M
       7    Victoria Ulmer                    Fort Myers  FL        469   21      107        32:14.3     10:24/M
       8    Loren Reinstrom                   Fort Myers  FL        381   23      125        35:44.1     11:32/M
       9    Helen Crowley                     Fort Myers  FL        428   22      128        36:42.6     11:50/M
      10    Amy Furrer                        Fort Myers  FL        150   24      136        37:25.1     12:04/M
      11    Nicolette Juncker                 Evansville  IN        433   23      161        43:06.4     13:54/M
      12    Paola Pleasant                    Cape Coral  FL        353   24      178        49:06.9     15:50/M
      13    Catlin Faust                      Fort Myers  FL        415   20      182        50:53.0     16:25/M
Top

Male 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Austin Schuster                   Cape Coral  FL        362   27       10        21:41.6      7:00/M
       2    Matthew Davidson                  Fort Myers  FL       1493   29       15        22:37.8      7:18/M
       3    Jesse Aycock                      Lehigh Acres  FL      104   27       17        23:15.4      7:30/M
       4    Todd Porter                       Fort Myers  FL        425   25       20        23:25.3      7:33/M
       5    Kevin Padula                      Fort Myers  FL        382   25       30        24:35.1      7:56/M
       6    Ioannis Kalouris                  Fort Myers  FL        210   28       31        24:50.9      8:01/M
       7    Ben Carlson                       Pineland  FL          146   29       65        28:53.6      9:19/M
       8    Minwoo Kim                        Fort Myers  FL        135   27       71        29:16.8      9:26/M
       9    Thomas White                      Greenwood  SC         369   29      105        32:02.3     10:20/M
      10    Joshua Pleasant                   Cape Coral  FL        352   26      179        49:07.7     15:51/M
Top

Female 25 to 29

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Ranae Rivera                      Ft Myers  FL          102   28       22        23:45.2      7:40/M
       2    Erika Babikow                     Lancaster  PA        1480   27       45        26:37.8      8:35/M
       3    Alexandria Thompson               Cape Coral  FL        435   26       49        27:12.0      8:46/M
       4    Miranda Schmidt                   Cape Coral  FL        378   26       50        27:13.1      8:47/M
       5    Louise Babikow                    Lancaster  PA        1481   25       59        28:13.6      9:06/M
       6    Emily Cattanach                   Fort Myers  FL        358   26       64        28:47.6      9:17/M
       7    Meghan Davidson                   Fort Myers  FL       1492   27       68        29:12.4      9:25/M
       8    Nicole Catalfamo                  Ft. Myers  FL         346   29       88        30:25.1      9:49/M
       9    Autumn Messer                     Estero  FL            129   28      102        31:36.7     10:12/M
      10    Elizabeth Shivedecker             Fort Myers  FL        161   27      108        32:16.3     10:25/M
      11    Shelby Pope                       Estero  FL            141   25      120        35:07.6     11:20/M
      12    Courtney Kraver                   Cape Coral  FL        355   29      124        35:27.2     11:26/M
      13    Nicole Reale                      Fort Myers  FL        344   29      141        37:33.7     12:07/M
Top

Male 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Raymond Agostino                  Fort Myers  FL        380   33       11        21:49.4      7:02/M
       2    Cutter Shea                       Wheat Ridge  CO       400   32       26        24:17.1      7:50/M
       3    Wesley Allen                      Philadelphia  PA      399   34       35        25:23.2      8:11/M
       4    Richard Willmott                  Brighton  EAST SUSS   359   34       43        26:31.3      8:33/M
       5    Drew Simison                      Ft Myers  FL          368   31       53        27:32.8      8:53/M
       6    Fred Medina                       Bonita Springs  FL    409   33       60        28:17.7      9:07/M
       7    Carlo Balmaseda                   Fort Myers  FL        342   33      100        31:33.1     10:11/M
       8    Michael Reale                     Fort Myers  FL        479   32      112        33:21.4     10:45/M
       9    Cj Scerbo                         Ft Myers  FL         1494   34      132        37:10.1     11:59/M
Top

Female 30 to 34

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Sheryl Verhulst                   Fort Myers  FL        278   31       28        24:19.4      7:51/M
       2    Leah Willmott                     Brighton  EAST SUSS   360   30       40        26:20.8      8:30/M
       3    Jaclyn Reale                      Fort Myers  FL        478   31       66        28:56.7      9:20/M
       4    Kristin Lavelle                   Cape Coral  FL        375   32       93        30:44.8      9:55/M
       5    Amy Johnson                       Fort Myers  FL        169   34       95        30:50.0      9:57/M
       6    Ashlee Balmaseda                  Indianapolis  IN      343   30      103        31:36.9     10:12/M
       7    Ashley White                      Greenwood  SC         370   34      109        32:20.4     10:26/M
       8    Amy Alexander                     Fort Myers  FL        384   30      116        34:11.7     11:02/M
       9    Jessica Giuglianotti              Cape Coral  FL        356   30      140        37:29.8     12:05/M
      10    Gracelyn Blakemore                Tallahassee  FL       385   30      144        37:47.6     12:11/M
      11    Amelia Pitts                      North Fort Myers  F   235   32      146        37:52.5     12:13/M
      12    Amy Scerbo                        Fort Myers  FL        488   30      155        40:50.2     13:10/M
      13    Laura Manning                     Lehigh Acres  FL      403   30      166        43:40.7     14:05/M
      14    Mckenzie Halvick                  Fort Myers  FL        351   33      168        44:04.4     14:13/M
      15    Erin Gisse                        Fort Myers  FL        420   34      185        51:04.7     16:28/M
      16    Melissa Cramer                    Fort Myers  FL        477   32      190        53:57.5     17:24/M
      17    Donielle Frizziola                Cape Coral  FL        457   31      191        54:20.5     17:32/M
Top

Male 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Matthew Booth                     Fort Myers  FL        397   38        8        21:06.3      6:48/M
       2    Austin Gagnon                     Cape Coral  FL        379   35       37        25:52.6      8:21/M
       3    Michael Azza                      North Fort Myers  F   180   38       38        26:06.5      8:25/M
       4    David Medrano                     Cape Coral  FL        445   39      130        37:03.1     11:57/M
       5    Richard Herrera                   Bokeelia  FL         1495   38      159        42:54.5     13:50/M
       6    Kristina Azza                     Saluda  NC            182   38      197      1:04:41.7     20:52/M
Top

Female 35 to 39

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Christine Manson                  Fort Myers  FL        267   35       62        28:32.2      9:12/M
       2    Cindie McLean                     Aurora  CO           1483   38       72        29:19.3      9:27/M
       3    Jackie Lemm                       Cape Coral  FL        124   38       86        30:11.0      9:44/M
       4    Melissa Booth                     Fort Myers  FL        398   35       99        31:28.6     10:09/M
       5    Ashley Dohme                      Bokeelia  FL         1497   35      115        34:10.4     11:01/M
       6    Chelly Bielecki                   Fort Myers  FL       1500   35      126        35:57.3     11:36/M
       7    Beth Porter                       Fort Myers  FL        395   37      138        37:25.8     12:04/M
       8    Melissa Metzger                   Fort Myers  FL        151   35      171        45:01.2     14:31/M
       9    Jennifer Kuehl                    Bontia Springs  FL    422   38      183        50:53.1     16:25/M
      10    Ashley Manetta                    N Fort Myers  FL      451   39      188        51:17.4     16:33/M
Top

Male 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Michael Suchan                    Cape Coral  FL        453   41       12        21:54.0      7:04/M
       2    Scott Evanish                     Uniontown  OH         345   43       19        23:25.1      7:33/M
       3    Scott Kozlowski                   Ft. Myers  FL         464   42       46        27:00.3      8:43/M
       4    Paul Gisch                        Aurora  CO           1484   41       56        27:41.0      8:56/M
       5    Karl Lemm                         Cape Coral  FL        123   40       57        28:05.5      9:04/M
       6    Jason Gant                        Bonita Springs  FL    389   40       83        30:00.2      9:41/M
       7    Leon Sinclair                     Ft Myers  FL          250   41       87        30:22.6      9:48/M
       8    Howard Maier                      Cape Coral  FL        376   42       91        30:37.0      9:53/M
       9    Geoff Doster                      Sanibel  FL           413   42      135        37:11.9     12:00/M
      10    Paul Curnes                       Wheeling  WV          461   43      143        37:39.9     12:09/M
Top

Female 40 to 44

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Marie Grasmeier                   Fort Myers  FL        452   42       52        27:21.1      8:49/M
       2    Yesenia Garcia                    Fort Myers  FL        387   40       70        29:13.7      9:25/M
       3    September Gant                    Bonita Springs  FL    390   41       84        30:00.3      9:41/M
       4    Sheila Torres                     Lehigh Acres  FL      437   42       98        31:28.4     10:09/M
       5    Alicia Chiappetta                 Cape Coral  FL       1476   43      131        37:03.7     11:57/M
       6    Buffey Doster                     Sanibel  FL           414   41      152        39:32.2     12:45/M
       7    Elizabeth Stallings               Estero  FL            419   40      165        43:39.6     14:05/M
       8    Sarah Sinclair                    Fort Myers  FL        243   40      193        57:07.0     18:25/M
Top

Male 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    José F Rivera                     Cape Coral  FL        448   46       24        24:00.6      7:45/M
       2    David Pleasant                    Cape Coral  FL        450   49      156        40:52.2     13:11/M
Top

Female 45 to 49

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Jami Price                        Cape Coral  FL        424   49       23        23:55.1      7:43/M
       2    Cristy Routt                      Chillicothe  OH       361   45       55        27:40.0      8:55/M
       3    Darina Cammarato                  Estero  FL            105   48       58        28:06.2      9:04/M
       4    Lisa Reynolds                     Cape Coral  FL        276   46       63        28:47.4      9:17/M
       5    Nydia Miculinic                   North Fort Myers  F  1474   48      127        35:58.3     11:36/M
       6    Kimberly Slaybaugh                North Fort Myers  F   394   47      137        37:25.6     12:04/M
       7    Melissa Michael                   Wheeling  WV          460   45      142        37:39.5     12:09/M
       8    Christine Staubs                  Fort Myers  FL        431   49      149        39:21.1     12:42/M
       9    Sandy Cecil                       Fort Myers  FL        365   49      158        42:09.4     13:36/M
      10    Tracy Smith                       Bokeelia  FL          483   46      175        46:45.4     15:05/M
      11    Holly Faust                       Fort Myers  FL        416   45      184        51:04.4     16:28/M
Top

Male 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Louis Chiappetta                  Cape Coral  FL       1475   50       39        26:08.2      8:26/M
       2    Thomas Pear                       Cape Coral  FL        468   53       54        27:32.8      8:53/M
       3    Michael Meeks                     Fort Myers  FL        392   51       82        29:53.4      9:38/M
       4    Gray Foshee                       Fort Myers  FL        404   54      104        31:50.4     10:16/M
       5    Russell Schott                    Cape Coral  FL        481   50      170        44:56.5     14:30/M
Top

Female 50 to 54

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Debbie Courtney                   Grove City  PA        442   54       51        27:16.9      8:48/M
       2    O Fuentes                         Cape Coral  FL        472   54       80        29:50.4      9:37/M
       3    Leane Suarez                      Ft Myers  FL          221   52       97        31:03.5     10:01/M
       4    Sharon Krispinsky                 Fort Myers  FL        216   52      119        35:03.1     11:18/M
       5    Miranda Brown                     Mason  OH             364   52      151        39:25.5     12:43/M
       6    Carole Clark                      N Ft Myers  FL        212   54      162        43:16.1     13:57/M
       7    Heather Newborn                   Fort Myers  FL        205   51      194        58:15.3     18:47/M
Top

Male 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Perry Small                       Cape Coral  FL       1477   58       13        22:16.0      7:11/M
       2    Chris King                        Fort Myers  FL       1487   55       34        25:11.4      8:07/M
       3    Doug Kelmar                       Fort Myers  FL        340   58       69        29:13.3      9:25/M
       4    Andrew Babikow                    Lancaster  PA        1479   57       79        29:50.0      9:37/M
       5    Jef Frost                         Labelle  FL           454   59       90        30:30.8      9:50/M
       6    Jeff Brown                        Mason  OH             377   55       96        30:52.2      9:57/M
       7    Adrian Charlton                   Lehigh Acres  FL      393   57      147        37:58.0     12:15/M
Top

Female 55 to 59

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Cynthia Kelly                     Cape Coral  FL        183   57      101        31:34.5     10:11/M
       2    Kathryn English                   Alva  FL              407   57      106        32:06.9     10:21/M
       3    Connie Williams                   Topeka  IN            214   58      117        34:15.7     11:03/M
       4    Sandy Taylor                      Alva  FL              396   57      139        37:25.9     12:04/M
       5    Jeanne Kaufman                    Fort Myers  FL        106   58      150        39:21.8     12:42/M
       6    Deborah Juncker                   Evansville  IN        434   55      163        43:18.7     13:58/M
       7    Denise Wiener                     Lehigh Acres  FL      195   58      164        43:30.9     14:02/M
       8    Debbie Curran                     Fort Myers  FL        200   57      169        44:49.9     14:27/M
       9    Angelisa Gatewood                 N Ft Myers  FL        455   58      186        51:16.9     16:32/M
      10    Maureen Milliken                  Alva  FL              446   58      187        51:17.2     16:33/M
      11    Alice Babikow                     Lancaster  PA        1478   57      192        55:01.6     17:45/M
Top

Male 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Rick Sealscott                    Van Wert  OH         1499   63      110        32:31.5     10:29/M
       2    Paul Debrone                      Estero  FL            436   63      111        32:53.5     10:36/M
       3    Troy Williams                     Topeka  IN            213   63      172        46:13.7     14:55/M
       4    Micky Franklin                    Cape Coral  FL        463   61      180        49:07.8     15:51/M
       5    Ronnie Newborn                    Fort Myers  FL        201   62      195        58:16.3     18:48/M
Top

Female 60 to 64

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Polly Palandrani                  Columbus  OH          260   62      177        47:01.6     15:10/M
       2    Janet Winebrenner                 Alva  FL              408   61      181        49:53.0     16:05/M
       3    Ann Sealey                        Cape Coral  FL        466   62      196      1:04:40.6     20:52/M
Top

Female 65 to 69

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Robin Cole                        Russiaville  IN      1496   65      154        40:18.1     13:00/M
Top

Male 70 and Over

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Roy Haake                         Hoyleton  IL         1498   70       76        29:39.9      9:34/M
       2    Bruce Hildreth                    N Ft Myers  FL        128   77      113        33:57.7     10:57/M
       3    Mike Seagle                       Fort Myers  FL        462   70      167        43:50.6     14:08/M
Top

Female 70 and Over

                                                                                              Total  
    Place    Name                              City              Bib No  Age   Overall         Time        Pace  
       1    Kathy Murdoch                     N. Ft. Myers  FL      371   71      114        34:09.0     11:01/M
       2    Sandi Faust                       N Ft Myers  FL        418   70      118        34:26.6     11:06/M
       3    Jean Obrien                       Fort Myers  FL        421   72      121        35:10.8     11:21/M
Posted in Results
Tags: , , , ,
5 comments on “2017 Citygate Ministries Downtown Christmas Run 5K Results
  1. Ernesto Espinoza says:

    Are there any pictures of the race ?

    • Troy says:

      Hey Ernesto. There was a photographer there, but he wasn’t part of our staff. I’ll try to find out if he’s posting those pictures online, and, if so, get you the URL.

  2. Cynthia Kelly says:

    Thank you for a wonderful Race! Unfortunately, I was not able to stay for the awards ceremony; can you please tell me where medals can be picked up? Thanks again and HAPPY HOLIDAYS!

  3. Thom Pear says:

    This race is a lot fun! It is well-put-together. The Christmas lights on the runners and volunteers is a nice touch!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.