2011 Run with the Pack 1 Mile Race

 

Female 17 & under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Gwendolyn Elsea Cape Coral FL

560

6

20

15:38.8

15:38/M

2

Mikala Allen Cape Coral FL

393

6

23

16:03.4

16:03/M

3

Desirae Riley Cape Coral FL

555

9

31

20:05.0

20:05/M

Female 18 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Valerie Green Cape Coral FL

363

30

11

9:56.0

9:56/M

2

Leann Cody Cape Coral FL

558

36

18

13:09.4

13:09/M

3

Michelle Allen Cape Coral FL

392

39

21

16:02.9

16:02/M

4

Donna McCormack Cape Coral FL

197

58

27

18:23.1

18:23/M

5

Beth Lipscomb Punta Gorda FL

554

43

29

18:48.6

18:48/M

6

Julie Kostera Cape Coral FL

385

34

33

22:07.2

22:07/M

7

Denise Riley Cape Coral FL

556

34

34

22:08.7

22:08/M

Tiger

Place

Name City

Bib No

Overall

Time

Pace

1

Timmy Schultz Cape Coral FL

331

6

8:47.0

8:47/M

2

Will Green Alva FL

362

12

9:56.2

9:56/M

Wolf

Place

Name City

Bib No

Overall

Time

Pace

1

Davey Schultz Cape Coral FL

326

5

8:33.4

8:33/M

2

Ricky Riley Cape Coral FL

388

8

9:46.5

9:46/M

3

Marcos Tejera Fort Myers FL

400

15

11:01.5

11:01/M

4

Preston Allen Cape Coral FL

394

19

13:39.4

13:39/M

5

Andy Kostera Cape Coral FL

386

32

20:06.8

20:06/M

Bear

Place

Name City

Bib No

Overall

Time

Pace

1

Connor Cranfield Fort Myers FL

368

2

7:34.4

7:34/M

2

Lucas Tejera Fort Myers FL

494

3

8:20.3

8:20/M

3

Wyatt Green Alva FL

361

7

9:21.0

9:21/M

4

Jonah Schwartz Fort Myers FL

397

16

11:11.3

11:11/M

Web I

Place

Name City

Bib No

Overall

Time

Pace

1

Ryan Walrod Cape Coral FL

380

4

8:25.2

8:25/M

2

Asher Jackson North Fort Myers FL

381

10

9:55.8

9:55/M

3

Steven Stahnke North Fort Myers FL

318

24

16:06.8

16:06/M

4

Matteo Trunkett Cape Coral FL

498

25

17:10.9

17:10/M

Web II

Place

Name City

Bib No

Overall

Time

Pace

1

Jack Pellegrino Cape Coral FL

367

9

9:47.5

9:47/M

2

Trent Cody Cape Coral FL

559

35

22:19.2

22:19/M

3

Brendan Eggers Cape Coral FL

384

36

22:20.3

22:20/M

4

Dominik Trunkett Cape Coral FL

496

37

22:22.3

22:22/M

5

John Paul Lipscomb Punta Gorda FL

553

38

22:39.1

22:39/M

Non Cub Scout Male 17 & under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Richard Jr Aviles Cape Coral FL

196

12

1

7:34.4

7:34/M

2

Casey Stahnke North Fort Myers FL

305

11

14

10:42.3

10:42/M

3

Robert Holmlund Cape Coral FL

495

12

26

17:11.4

17:11/M

Non Cub Scout Male Male 18 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Rick Jackson North Fort Myers FL

382

37

13

9:57.5

9:57/M

2

Tad Cranfield Fort Myers FL

369

42

17

11:17.8

11:17/M

3

Nick Allen Cape Coral FL

395

38

22

16:03.3

16:03/M

4

John McCormack Cape Coral FL

210

60

28

18:25.2

18:25/M

5

Chad Stahnke North Fort Myers FL

317

44

30

19:52.2

19:52/M

Posted in Results

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*